Sme radi, že ste sa rozhodli navštíviť túto stránku, ktorá je súčasťou projektu ADAM2. Jeho myšlienkou je vytvorenie priestoru pre zapojenie sa mládeže do spoločenského a politického života mesta.

Mgr. Miroslava Rejdová

Aktivity pre teba - zapoj sa

Aktivity, ktoré ponúkajú možnosť spolupráce organizácii mesta a iných organizácii v meste s mládežou. Od športových podujatí, cez kreatívne a samozrejme nebudú chýbať otvorené fóra a pracovné zasadnutia so zástupcami samosprávy mesta.  Na tomto mieste sa vždy včas dozviete o aktuálnej ponuke týchto aktivít, ktoré chystáme pre každého z Vás.

Hokejbalový turnaj mládeže

V sobotu 8.6 2013 organizujeme hokejbalový turnaj pre mládež. Zúčastniť sa môžu hráči narodený v roku 1991 a mladší. Zápisné nie je a občerstvenie je pripravené. Prihlášky treba posielať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. najneskôr do 31.5. 2013

Volejbalový maratón 2013

V sobotu 11.5. 2013 organizujem pre mládež a verejnosť volejbalový maratón. Zúčastnia sa ho aj zástupcovia samosprávy nášho mesta. Hrať sa bude od 10.00 hod do kedy sa bude vládať. Ak by ste sa chceli zapojiť a hlavne si prísť zahrať stačí ak dáte o sebe vedieť na náš email, alebo príďte do telocvične na Základnej škole v Turzovke od 10.00 hod. Tešíme sa na každého z Vás. Občerstvenie je zabezpečené a štartovné nie je žiadne. :)

Ďalšie odkazy 

Kto je online? 

Práve tu je jeden návštevník a žiadni členovia on-line